آموزش

بیشتر بدانید

چرا باید دوربین مداربسته داشته باشیم؟

آموزش چرا باید دوربین مداربسته داشته باشیم؟

۱۳۹۷/۰۷/۱۶ ۰۸:۰۴:۰۴

کسب و کار شما سرمایه شما است چه یک کسب و کار کوچک داشته باشید چه بزرگ.  قطعا زحمت فروانی برای راه اندازی آن انجام داده اید، ممکن است یک دزدی یا یک حادثه باعث شود تمام سرمایه خود را از دست بدهید. پس شما باید یه سری نکات امنیتی را انجام دهید.

درست نیست که همیشه منتظر حوادث ناگوار یا دزدی باشید اما باید آمادگی لازم را برای هرگونه حادثه را داشته باشید. مثلا محل کسب و کار خود را در مقابل آتش سوزی بیمه کنید. یکی از کارهای که برای هر کسب و کاری لازم وضروری است استفاده از سیستم های حفاظتی و نظارتی است که در این مقاله تمرکز روی  مزایای سیستم های نظارتی یا دوربین مداربسته است.

 

حفاظت از دارایی های خود – با استفاده از سیستم نظارتی در محل کار خود به راحتی می توانید بر کارمندان خود نظارت داشته باشید که به طور مستقیم و غیر مستقیم باعث می شود شما از داراهایی خود محافظت کنید.

کنترل ورود / خروج - در صورت امکان، سعی کنید فقط یک ورودی و یک خروجی برای کسب و کار خود داشته باشید. و حتما از دوربین مدار بسته در محل ورود و خروج استفاده کنید. با کنترل ورود و خروج افراد می توان از دزدی پیشگیری قابل ملاحضه ای انجام داد.

قابلیت مشاهده - اطمینان حاصل کنید که تمام محل کسب و کار شما مثل اتاق ها پارکینگ درب ورودی و خروجی قابل مشاهده باشند. وجود نداشتن منطقه کور در محل کسب و کارتان باعث می شود افراد سوجو و خرابکار نتوانند سو استفاده کنند و خرابکاری کنند.

مدرک معتبر- فیلم های دوربین مداربسته به عنوان مدرکی معتبر  برای مراجع قانونی محسوب می شود.

مانع بزرگ- وجود دوربین مداربسته یا تابلو وجود دوربین مداربسته به تنهای کافی است تا مانع 80 درصد از خرابکارها شود.

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید