آموزش

بیشتر بدانید

آشنایی با تکنولوژی STARLIGHT در دوربین های مداربسته

آموزش آشنایی با تکنولوژی STARLIGHT در دوربین های مداربسته

۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۰۷:۴۶:۲۱

شاید چیزهای در مورد دوربین های مدار بسته با تکنولوژی استار لایت (starlight) شنیده باشید. این تکنولوژی چیست ؟ و چگونه کار می کند؟ در چه مکان های از این نوع دوربین استفاده می شود؟

دوربین های Starlight چیست؟

دوربین های starlight، دوربین های امنیتی با سنسورهای ویژه starlight برای ارائه دید بهتر در شرایط کم نور هستند. این یعنی هرچیزی که چشم انسان نمی تواند ببیند این نوع از دوربین ها می توانند ببیند.

وقتی روشنایی پایین تر از 20 lux باشد چشمان انسان به سختی می تواند چیزی را ببیند، دوربین های starlight با حساسیت به نور فوق العاده زیاد در چنین شرایطی می توانند تصاویر بسیار واضح را تهیه کنند.

 

دوربین های starlight چگونه کار می کنند؟چگونه دوربین های starlight  در شرایط کم نور یا بدون نور کار می کنند؟

در حقیقت تکنولوژی starlight  یک جهش پیشرفته در سیستم  دوربین ها است که منجر به حساسیت استثنایی به نور و دید واضح تر دوربین ها شده است.

دوربین های starlight با استفاده از سنسورهای بزرگتر، دیافراگم بزرگتر و سرعت شاتر بیشتر قادر به جمع آوری نور مورد نیاز برای تهیه تصاویر  واضح در شرایط کم نور هستند.

دوربین های starlight تصاویر را با بهترین کیفیت ارائه می دهند به طوری  که چهر افراد را می توان به وضوح دید یا پلاک ماشین به راحتی قابل دیدن است ولی نه رنگی بلکه سیاه  و سفید.

البته، شما می توانید به صورت دستی تنضیمات دوربین را تغیر داده و دوربین را در حالت رنگی تنظیم کنید.

 

تفاوت بین IR و Starlight Night Vision چیست؟

دوربین های IR با نور مادون قرمزی که در محیط پخش می کنند قادر به تصویر برداری هستند اما دوربین های starlight  با نور طبیعی که از محیط می گیرند و استفاده از سنسور های پیشرفته تصاویر برتری را ارائه می دهند.

 

کجا باید از دوربین های مدار بسته Starlight استفاده کنید؟

با بهبود چشمگیر دید در شب، دوربین های امنیتی با نورافکن می توانند در موقعیت های گسترده مانند نظارت بر خانه، هتل، پارکینگ، بناهای تاریخی، فرودگاه و بزرگ راهها  و غیره استفاده شوند. از این نوع دوربین حتی برای تحقیقات جغرافیایی نظامی نیز استفاده می شود.

اگر نگران امنیت خانه یا محل کار خود هستید مخصوصا در شب این نوع دوربین ارزش سرمایه گذاری را دارد و ارزشش را ثابت خواهد کرد. شرکت s.vision  دوربین های starlight با کیفیتی را تولید کرده است. برای دیدن دوربین های starlight s.vision کلیک کنید.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید